Fundusze środków europejskich

Grant nr COVID.19.07.35 oraz grant nr U.POWR..2.8-095/20 dla Powiatu Wołomińskiego

Dowiedz się więcej:

mazowiecki urząd wojewódzki

Kombinezony, maseczki, pulsykometry, płyny do dezynfekcji powierzchni i rąk, okulary ochronne, gogle, stacje do dezynfekcji rąk, rękawiczki, testy antygenowe, ochraniacze jednorazowe na buty.

POWIAT WOŁOMIŃSKI

Maseczki oraz środki czystości na czas epidemii COVID-19 od Starosty Powiatu Wołomińskiego a poczet walki z pandemią COVID-19.

fundacja biedronki

Za przekazanie maseczek, chusteczek do dezynfekcji, płynu do dezynfekcji, chusteczek do higieny osobistej, mydła w płynie oraz kremu do rąk w czasie pandemii oraz coroczne świąteczne paczki dla mieszkańców, dary i słodkie upominki.

mazowieckie centrum polityki społecznej

Za zakup urządzenia do oczyszczania powietrza dla naszej placówki do pomieszczeń często uczęszczanych przez Naszych Mieszkańców.

FUNDACJA DOM SENIORA IM. SUE RYDER W PIERZCHNICY

Płyny do dezynfekcji oraz datki pieniężne od Prezesa fundacji – Pana Marka Zatorskiego. Wasza darowizna była dla Nas bardzo znacząca, gdyż dzięki niej mogliśmy bez obaw zaopatrzyć personel do walki z koronawirusem.

WARSZAWSKA OKRĘGOWA IZBA PIELĘGNIAREK I POŁOŻNYCH

Za przekazane nam kombinezony, żele do dezynfekcji rąk i maseczki dla personelu naszego Domu.

TZMO

TORUŃSKIE ZAKŁADY MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH

Za otrzymane żele do rąk, płyny do dezynfekcji powierzchni i maseczki na poczet walki z koronawirusem dla personelu naszego Domu.

SANTANDER BANK

Liczne podarunki typu kawa, herbata, szampon oraz za przekazanie urządzenia power audio PARTY BOX.

COCA-COLA

Wyrazy uznania dla Zespołu Wolontariuszy z Działu Zapewnienia Jakości za życzliwość okazaną naszej placówce, ogromne zaangażowanie w upiększenie zielenią terenu naszego Domu, tarasu i altany, z których korzystają nasi niepełnosprawni Mieszkańcy oraz przekazanie artykułów czystościowych na poczet walki z COVID-19. To zaszczyt współpracować z tak wspaniałymi osobami.

TRUMPF HUTTINGER

Wielokrotne środki finansowe za które mogliśmy zakupić dla Mieszkańców ławki do ogrodu (10 sztuk) oraz narzuty na łóżka.

RECKITT BENCKISER

Za chusteczki antybakteryjne do mycia i dezynfekcji powierzchni „Dettol” dla naszej zachowania sterylności i czystości naszej placówki.

EM POLAND

Za przekazanie maseczek ochronnych w czasie pandemii COVID-19.

ENTERPRISE POLSKA

Za podarowane nam rękawiczki nitrylowe dla opiekunek oraz pielęgniarek.

ADAM-POL

Składamy podziękowania za przekazane nam mleczko i jogurt naturalny.

AMICA

Serdecznie dziękujemy za podarowane nam płyny do dezynfekcji przekazane przez Panią Iwonę Mianowską.

OKRĘGOWA IZBA LEKARSKA

Za otrzymane płyny do dezynfekcji oraz rękawiczki jednorazowe.

Fundacja Wawel z Rodziną

FUNDACJA „WAWEL Z RODZINĄ”

Za podarowane naszym Mieszkańcom czekolady dla osłodzenia dni.

DEPARTAMENT ZDROWIA I POLITYKI SPOŁECZNEJ URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Za otrzymane maseczki na poczet walki z COVID-19.

MANSOOR ACADEMY

Serdecznie dziękujemy Pani  Małgorzacie Mansoor za przekazanie rękawiczek jednorazowych.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. M. CHEŁMOŃSKIEJ – SZCZEPANKOWSKIEJ W SŁUPNIE

Serdeczne podziękowania składamy dla Pani Dyrektor Barbarze Moczulskiej oraz pracownikom szkoły za przekazane nam własnoręcznie uszyte maseczki.

STOWARZYSZENIE HARCERSKIE

Za życzliwość i wsparcie naszej działalności poprzez przekazanie przyłbic w czasie pandemii COVID-19, które były ważnym elementem walki z zakażeniami w trakcie sprawowania opieki nad Mieszkańcami.

SZCZEP HARCERSKI 9 RDHiGZ „LABIRYNT”

Pragniemy złożyć najszczersze podziękowania Komendantowi Szczepu Tomaszowi Godlewskiemu oraz wszystkim harcerzom za pomoc w walce z koronawirusem poprzez podarowane nam własnoręcznie wykonane maseczki.

FUNDACJA BGK

 To dzięki Projektowi „Wolontariat jest Super!”  Edycja XV, pracownicy BGK poza obowiązkami służbowymi wykonali dobrowolnie i nieodpłatnie prace na rzecz Domu Pomocy Społecznej w Radzyminie, aby nasi podopieczni mogli znowu korzystać z pięknie zadaszonej altany, gdzie w cieniu mogą odpocząć i spędzić miło czas. Z całego serca dziękujemy za odnowienie i wyposażenie pokoju gościnnego, gdzie nasi Mieszkańcy mogą spotykać się ze swoimi bliskimi. 

Skip to content